Okrutnie okaleczył własnego ojca. Odciął mu nos, usta i genitalia

Świat
Okrutnie okaleczył własnego ojca. Odciął mu nos, usta i genitalia
mk.npu.gov.ua
36-latek okaleczył swojego ojca, a podczas zatrzymania postrzelił trzech funkcjonariuszy

W obwodzie mikołajowskim na południu Ukrainy 36-latek odciął ojcu nos, usta i penisa, a podczas zatrzymania postrzelił trzech funkcjonariuszy - poinformowała w piątek lokalna policja. W jego domu znaleziono broń i ładunki wybuchowe.

W obwodzie mikołajowskim na południu Ukrainy 36-latek odciął ojcu nos, usta i penisa, a podczas zatrzymaniu postrzelił trzech funkcjonariuszy - poinformowała w piątek lokalna policja. W jego domu znaleziono broń i ładunki wybuchowe.

 

ZOBACZ: Trzymał w walizce głowę zamordowanej dziewczyny. Jest wyrok sądu

 

Mężczyzna dopuścił się ataku na ojca 20 stycznia - pisze portal Ukraińska Prawda. Ranny 55-latek zdołał po ataku dotrzeć do swojej siostry i poprosić o pomoc. Trafił do szpitala.

 

Szturm jednostek specjalnych

 

Następnego dnia do domu napastnika przybyli śledczy. Jak czytamy w policyjnym komunikacie, wewnątrz znaleziono broń i ładunki wybuchowe. Przy sobie mężczyzna miał urządzenie służące do detonacji bomby. Podczas przeszukania napastnik zaczął strzelać do funkcjonariuszy, raniąc trzech z nich.

 

ZOBACZ: Rozczłonkowane ciało, obok piła mechaniczna. Brutalne morderstwo milionera

 

Wieczorem dom został wzięty szturmem przez jednostki specjalne. W trakcie zatrzymania napastnik miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Zatrzymanemu grozi dożywocie.

 

 

Ukraińska Prawda podaje, że napastnik był już wcześniej pociągany do odpowiedzialności karnej.

 

To kolejny brutalny atak w ostatnich dniach na Ukrainie. W środę w Odessie na południu Ukrainy zatrzymano mężczyznę, który chodził po ulicy z odciętą głową w rękach i był owinięty ludzkimi wnętrznościami. Jest podejrzewany o zabicie dwóch mężczyzn, w tym swojego ojca.

dk/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie