Białka Tatrzańska. Duży hotel ponownie otwarty. Oferuje "usługi medyczne"

Polska
Białka Tatrzańska. Duży hotel ponownie otwarty. Oferuje "usługi medyczne"
pixabay/ zdjęcie ilustracyjne
Oprócz usług hotelarskich w Białce Tatrzańskiej oferowane są konsultacje medyczne z lekarzem lub fizjoterapeutą, zabiegi terapeutyczne czy nielimitowany dostęp do tamtejszych basenów termalnych

Od piątku działalność wznowił duży hotel w Białce Tatrzańskiej - oferuje usługi medyczne. Hotel funkcjonuje na podstawie najnowszych wytycznych i rozporządzeń regulujących kwestie pandemii COVID19 - zapewniono na stornie internetowej obiektu.

"Twój organizm sygnalizuje, że czas się zatrzymać i zadbać o zdrowie? Pomoże Ci w tym indywidualnie dobrany program terapii manualnej ze wsparciem dobroczynnego działania białczańskich wód termalnych" - czytamy na stronie internetowej hotelu w Białce Tatrzańskiej.

 

ZOBACZ: Otwieranie hoteli, siłowni i galerii może nastąpić w lutym - wiceminister rozwoju w "Graffiti"

 

Oprócz usług hotelarskich w Białce Tatrzańskiej oferowane są konsultacje medyczne z lekarzem lub fizjoterapeutą, zabiegi terapeutyczne czy nielimitowany dostęp do tamtejszych basenów termalnych.

 

Możliwa kara do 30 tys. zł

 

Beata Trojańska szefowa zakopiańskiego sanepidu zapewniła że stacja rozpatruje wszystkie sprawy i podejmowane są stosowne czynności kontrolne, które mogą zakończyć się postępowaniem administracyjnym zakończonym ewentualną karą finansową w wysokości do 30 tys. zł. Sanepid jednak nie udziela informacji odnośnie konkretnego obiektu.

 

- Nie przekazujemy takich informacji, ponieważ byłoby to wskazanie na konkretnego przedsiębiorcę - zakończyła Trojańska.

ac/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie