Ameryka Wybiera. Wydanie specjalne Polsat News [OGLĄDAJ]

Świat
Ameryka Wybiera. Wydanie specjalne Polsat News [OGLĄDAJ]
Polsat News/Reuters
"Ameryka Wybiera" już we wtorek, 3 listopada, od g. 22:30 do g. 2:00 w środę, tylko w Polsat News

Od g. 22:30 we wtorek do g. 2:00 w środę widzowie Polsat News mogą śledzić na bieżąco przebieg wyborów prezydenckich w USA w specjalnym programie "Ameryka Wybiera", który prowadzą Agnieszka Laskowska i Marta Budzyńska.

Wśród gości programu m.in. były Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, były szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski oraz Daniel Fried, były ambasador USA w Polsce.

 

ZOBACZ: Zhakowano stronę internetową Trumpa. "Świat ma dość fake newsów"

 

Relacje zza oceanu prowadzić będzie korespondentka Polsat News w Stanach Zjednoczonych - Magda Sakowska.

 

Ultraważny wtorek

 

3 listopada. To ultraważny wtorek. Nie tylko dla Ameryki, ale również dla całego świata. W tym dniu obywatele USA zadecydują, kto przez następne cztery lata obejmie stery w Białym Domu, a tym samym zostanie niekoronowanym liderem demokratycznego świata. Czy będzie to ubiegający się o reelekcję, nominowany przez Partię Republikańską Donald Trump? Czy może kandydat Demokratów - Joe Biden?

 

Obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Dlatego Polsat News szykuje swoim widzom i wszystkim interesującym się sprawami międzynarodowymi specjalny program "Ameryka Wybiera". To tutaj, już od g. 22:30 do g. 2:00 w środę, 4 listopada, będzie można na żywo śledzić najnowsze informacje o wyborach w USA. Nie zabraknie również rozmów z ekspertami w Polsce i USA oraz postaciami świata polityki. 

 

ZOBACZ: Duży wzrost amerykańskiego PKB w trzecim kwartale. Koniec roku będzie gorszy

 

"Ameryka Wybiera" poprowadzą dziennikarki Polsat News Agnieszka Laskowska i Marta Budzyńska. Gośćmi będą m.in. z Aleksander Kwaśniewski, Prezydent RP w latach 1995-2005 oraz Witold Waszczykowski, były minister spraw zagranicznych w rządach Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego.

 

Aktualne wyniki, wieczór pełen emocji 

 

To będzie niesamowity wieczór, pełen emocji, a może także zwrotów akcji rodem z najlepszych amerykańskich produkcji. Amerykanie już mogą oddawać głosy, a w związku z pandemią znacznie ułatwiono możliwość głosowania korespondencyjnego. Wielu ekspertów zastanawia się czy ta forma będzie miały wpływ na ostateczny wynik.

 

Wśród gości będą także Daniel Fried, były ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce. Dziennikarze zaprezentują także aktualne wyniki wyborów oraz wyjaśnią ten nazywany "najbardziej skomplikowanym" system wyborczy w USA i przedstawią preferencje wyborcze Amerykanów w poszczególnych stanach.

 

ZOBACZ: USA: Amy Coney Barrett zaprzysiężona na stanowisko sędzi SN. Zapowiada niezależność polityczną

 

Kto przez najbliższe cztery lata urzędował będzie w Gabinecie Owalnym w Białym Domu? Co reelekcja Donalda Trumpa, bądź wybór Joe Bidena, a tym samym  powrót prezydenta Demokraty - i wiceprezydenta w administracji Baracka Obamy - oznaczać może dla Amerykanów, Europy, Polski i całego świata? Jaki wpływ na ostateczny wynik wyborów będzie miała pandemia koronawirusa? Jak zadecydują poszczególne stany? Tego wieczoru warto śledzić "Ameryka Wybiera" w Polsat News, gdzie od 22:30 nasi goście dostarczą najciekawszych opinii.

 

Z wykorzystaniem technologii rzeczywistości rozszerzonej

 

Program "Ameryka Wybiera" poprowadzą Agnieszka Laskowska i Marta Budzyńska, które będą rozmawiać z zaproszonymi gośćmi oraz prezentować ciekawe fakty dotyczące wyborów oraz samych kandydatów. A to wszystko z wykorzystaniem w studiu Polsat News, technologii rzeczywistości rozszerzonej.

 

Sytuację za oceanem na bieżąco relacjonować będzie korespondentka Polsat News w USA - Magda Sakowska. Poznamy również reakcje europejskich stolic na amerykańskie doniesienia.

 

"Ameryka Wybiera" już we wtorek, 3 listopada, od g. 22:30 tylko w Polsat News.

 

ZOBACZ: Trump wygra wybory? Jest kilka powodów

 

A już w środę, 4 listopada od rana, specjalne wydanie porannego pasma "Nowy Dzień z Polsat News" o wyborach w USA.

Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie