Przez lata okłamywał żonę, że jest policjantem. "Blachę" kupił przez internet

Polska
Przez lata okłamywał żonę, że jest policjantem. "Blachę" kupił przez internet
Podlaska Policja
Okłamywał żonę, że jest policjantem. Wpadł podczas awantury domowej

Policjanci zatrzymali 41-latka podejrzanego o podrobienie policyjnej legitymacji służbowej i używanie jej jako autentycznej. Mężczyzna wpadł podczas interwencji domowej. Jak się okazało, od początku znajomości ze swoją żoną okłamywał ją, że jest funkcjonariuszem.

W piątek około godz. 16 białostoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło na terenie gminy Juchnowiec Kościelny (Podlaskie). Mundurowi w trakcie rozmowy ze zgłaszającą usłyszeli, że jej 41-letni mąż jest funkcjonariuszem policji.

 

Jak się później okazało, mężczyzna od początku ich znajomości, przez kilka lat, okłamywał żonę i jej rodzinę. Podrobił również legitymację służbową, którą pokazywał bliskim.

 

ZOBACZ: Indie. Zamknął żonę w toalecie na 1,5 roku. Twierdził, że jest niepoczytalna

 

Funkcjonariusze ustalili, że policyjną "blachę" 41-latek kupił na jednym z portali internetowych, a legitymację samodzielnie podrobił i wydrukował. 

 

Mężczyzna został zatrzymany, a fałszywe dokumenty zabezpieczone. 41-latek usłyszał zarzut dot. posługiwania się podrobioną legitymacją służbową oraz zarzut znęcania się nad żoną. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

zdr/bas/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie