Brzozowo. Miał zabić żonę i upozorować jej samobójstwo. Policja znalazła ciało 49-latka

Polska
Brzozowo. Miał zabić żonę i upozorować jej samobójstwo. Policja znalazła ciało 49-latka
policja
Policja poszukiwała Jerzego F. w związku z zabójstwem jego żony

Zakończyły się poszukiwania Janusza F. Ciało mężczyzny odnaleziono w sobotę wieczorem - powiedział polsatnews.p st. asp. Marcin Gawryluk z podlaskiej policji. Do zabójstwa, którego miał się dopuścić mężczyzna, prawdopodobnie doszło 30 września. Powieszone ciało kobiety znalazł jej 16-letni syn. Sekcja zwłok wykazała jednak, że nie było to samobójstwo.

Jak poinformował st. asp. Marcin Gawryluk z podlaskiej policji zakończyły się poszukiwania Janusza F. Ciało mężczyzny odnaleziono w sobotę wieczorem. 

 

Powieszone ciało matki znalazł 16-latek

 

Do zabójstwa jego żony - 36-letniej Beaty - miało dojść 30 września w miejscowości Brzozowo (woj. podlaskie). Powieszone ciało kobiety znalazł - po powrocie ze szkoły - 16-letni syn pary. Od razu zawiadomił policję.

 

ZOBACZ: Bił byłą żonę i groził jej. Usłyszał zarzuty

 

Ustalenia śledczych, a także wyniki sekcji zwłok wskazują, że nie było to samobójstwo. Miało to tylko zmylić prowadzących dochodzenie. Podejrzanym o zabicie kobiety jest jej mąż, 49-letni Janusz F.

 

Mieli kłopoty

 

- Małżeństwo od dłuższego czasu miało kłopoty. W maju pani Beata wyprowadziła się z domu. Wróciła niecałe 2 tygodnie temu, by uporządkować sprawy rozwodowe - przekazała reporterka Polsat News Paulina Waszelewska na początku października.

 

Policja prowadziła poszukiwania Janusza F. Ostatni raz był widziany w miejscowości Jeże w woj. warmińsko-mazurskim. To tam mundurowi odnaleźli samochód i telefon, które porzucił. 

pgo/ml/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie