Turysta znalazł torbę z gotówką. Policja szuka właściciela

Polska
Turysta znalazł torbę z gotówką. Policja szuka właściciela
zdj. ilustracyjne/ Pixabay
Funkcjonariusze nie zdradzają, czy chodzi o kilka, czy kilkanaście tysięcy złotych. Wiadomo, że chodzi o dużą kwotę

Turysta z Warszawy znalazł w centrum Sopotu torbę wypchaną gotówką. Teraz właściciela pieniędzy szuka policja. Funkcjonariusze zdradzają, że chodzi o dużą kwotę.

Jak powiedziała we wtorek oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Lucyna Rekowska, policjanci szukają właściciela pieniędzy, które pod koniec sierpnia 2020 roku znalazł mieszkaniec Warszawy.

 

ZOBACZ: Znalazła kartę kredytową i poszła na zakupy. Wydała prawie 500 zł

 

- Mężczyzna spacerując ul. Kościuszki zauważył leżące na chodniku pieniądze i przyniósł je do komendy policji. Do chwili obecnej funkcjonariuszom nie udało się ustalić ich właściciela. Jeżeli jesteś właścicielem znalezionej gotówki, skontaktuj się z naszymi policjantami - apeluje Lucyna Rekowska.

 

Na właściciela czekają duże pieniądze

 

Funkcjonariusze nie zdradzają, czy chodzi o kilka, czy kilkanaście tysięcy złotych. Wiadomo, że chodzi o dużą kwotę.

 

- Osoba która utraciła te pieniądze i jest w stanie podać m.in. dokładną kwotę, sposób zapakowania oraz inne szczegóły, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sopocie - dodała Rekowska.

 

Właściciel gotówki lub osoby mające wiedzę na temat znalezionych pieniędzy mogą kontaktować się KMP w Sopocie pod nr tel.: 47 74 26267; 532 460 778; 47 74 26331; lub 47 74 26222.

emi/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie