"Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę" - rapuje syn Jarosława Gowina w ramach #Hot16Challenge2

Polska
"Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę" - rapuje syn Jarosława Gowina w ramach #Hot16Challenge2
YouTube/Obiektywizm

- Rządzi nami Zjednoczona Prawica, a mnie już od tego strzela k*****a... - słyszymy na nagraniu Ziemowita Gowina. Syn byłego wicepremiera Jarosława Gowina odpowiedział na wyzwanie w ramach rapowanej akcji #Hot16Challenge2. - Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę - apeluje. Sprawę skomentował lider Porozumienia.

Syn lidera Porozumienia i byłego wicepremiera atakuje w utworze "Państwo z dykty" "coraz bardziej dzikich polityków" w czasach, gdy szaleje epidemia koronawirusa. Ziemowit Gowin rapuje, że państwo nie jest z dykty, a "chyba z totalnego g***a".

 

- Wirus za oknem, w domu na ulicy, a politycy coraz bardziej dzicy, ustawami zabijają nasze życie. Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie! Wykurzycie? Tych pajaców na górze. Czas już nadszedł na społeczną burzę - brzmi fragment utworu nagranego w ramach akcji #Hot16Challenge2.

 

ZOBACZ: Prezydent Duda nagrał #Hot16Challenge2. Nominował premiera i Marylę Rodowicz

 

- Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela k*****a. Jak tak dalej pójdzie, totalna kaplica. Wy*******ę stąd szybciej niż Kubica - rapuje Gowin.

 

Uwaga, wideo zawiera niecenzuralne treści 

 

 

Syn lidera Porozumienia stwierdza także, że "lepiej się już schować, nie wychylać głowy, wysłuchać kolejnej Andrzejka mowy".

 

Ziemowit Gowin krytykuje także Telewizję Publiczną: "Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda, stroszą pióra udając piękne pawie, a w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba, wszyscy o tym wiemy. Nie oznacza to wcale, że się ugniemy. Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę. Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę".

 

Portal Onet.pl poprosił o komentarz Jarosława Gowina. - Syn jest dorosły, nie komentuję - odpowiedział były wicepremier.

zdr/ml/ polsatnews.pl, onet.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie