Awantura w hotelu robotniczym. 24-letni Ukrainiec zmarł ugodzony nożem

Polska
Awantura w hotelu robotniczym. 24-letni Ukrainiec zmarł ugodzony nożem
Polsat News
Do tragicznych zdarzeń doszło na klatce schodowej.

Do tragicznej w skutkach kłótni doszło w jednym z hoteli robotniczych w Łodzi. Podczas libacji alkoholowej obywatel Ukrainy miał chwycić za nóż i kilkukrotnie ugodzić nim swojego młodszego kolegę. Rannego nie udało się uratować.

- Zdarzenie miało miejsce dzisiejszej nocy. Między 24-letnim obywatelem Ukrainy, a jego 42-letnim kolegą miała wywiązać się awantura słowna, następnie doszło do rękoczynów. Mężczyźni wybiegli na klatkę schodową i wtedy starszy z nich miał zadać swojemu koledze kilka ciosów nożem - powiedziała reporterka Polsat News Ewa Żarska. 

 

Pomimo natychmiastowej reanimacji podjętej przez narzeczoną ofiary i bardzo szybkiego przyjazdu pogotowia, mężczyzny nie udało się uratować.

 

Wideo: mężczyzny nie udało się uratować

 

   

 

ZOBACZ: Zadał żonie osiem ciosów nożem. Marcin K. skazany za zabójstwo

 

Napastnika zatrzymano

 

Napastnik został zatrzymany. Według policji miał w organizmie ponad promil alkoholu. W sobotę, po wytrzeźwieniu, 42-latek usłyszał zarzut zabójstwa swojego rodaka. 

 

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków mieszkalnych, gdzie funkcjonuje hotel robotniczy. W kilkunastu mieszkaniach zakwaterowani są pracownicy tymczasowi - głównie obywatele Ukrainy.

 

- Aktualnie w hotelu mieszka około 30-40 osób. Mieszkańcy bloku mówią o potężnej rotacji tych pracowników i wyrażają poważne wątpliwości co do tego, czy hotel funkcjonuje legalnie.

bia/msl/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie