Finał "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Rafał Szatan zaśpiewa dla żony - Barbary Kurdej

Kultura
Finał "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Rafał Szatan zaśpiewa dla żony - Barbary Kurdej
Polsat
Finał "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Rafał Szatan zaśpiewa dla żony Basi

Już w piątek wielki finał jubileuszowej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W ostatnim odcinku do show powrócą wszyscy uczestnicy tej edycji, a wśród nich Rafał Szatan, który nie tylko zatańczy, ale także zaśpiewa dla swojej żony - Basi. "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie w piątek o 20:05.

W programie wystąpią również: Michał Szpak, Cleo, Katarzyna Łaska, Ania Karwan, zdobywcy tanecznego Oscara w tangu oraz zwycięzcy konkursu na najlepszy weselny taniec.

 

ZOBACZ: Zakończyli "Taniec z Gwiazdami" na półfinale...

 

Finał "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami"

 

Finałowe pary czekają trzy tańce. Zobaczymy freestyle, taniec przygotowany specjalnie do występu na żywo Michała Szpaka lub Cleo oraz wybrany przez uczestników taniec, pokazany już wcześniej w jednym z poprzednich odcinków.

 

Basia Kurdej-Szatan chce powtórzyć rumbę, którą zaprezentowała w 6, odcinku z Jackiem Jeschke. Wówczas swój nowy singiel "Kto nie kochał" zaśpiewał im do tańca Piotr Cugowski. Teraz utwór ten jest już wielkim hitem, a wykona go mąż Basi - Rafał Szatan.

 

Na parkiet powrócą również Reni Jusis, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Adam Małczyk, Joanna "Ruda" Lazer, Magda Bereda i Sandra Kubicka, którym do tańca zaśpiewa Anna Karwan.

 

Taneczne niespodzianki finału

 

To jednak nie koniec niespodzianek. W finale będziemy mogli podziwiać największych mistrzów tanga na świecie. Christian Marquez i Virgina Gomez są zdobywcami nagrody dla najlepszych tancerzy tanga 2019 roku. Z kolei Facundo Pinero i Vanesa Villalba tańczyli w słynnym "Tango forever" na Brodwayu, a Manuela Rossi i Juan Malizia są mistrzami świata w kategorii tango sceniczne. Będą także nasi rodacy - Patrycja Cisowska-Grzybek i Jakub Grzybek - którzy są mistrzami Europy w tej samej kategorii.

 

ZOBACZ: "Taniec z Gwiazdami": Michał Bajor gościem specjalnym

 

Usłyszymy również po raz pierwszy piosenkę z drugiej części wielkiego filmowego hitu Walta Disney’a "Kraina lodu" w wykonaniu Katarzyny Łaski. Zobaczymy także zwycięzców konkursu, którzy na żywo zaprezentują swój pierwszy, weselny taniec.

 

Przede wszystkim jednak poznamy zwycięzców 10. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Czy Kryształowa Kula trafi w ręce Damiana Kordasa i Janji Lesar? A może szczęście uśmiechnie się do Basi Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke? O tym, przekonamy się już w piątek.

las/hlk/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie