Transparent "Bób, Hummus, Włoszczyzna" z pomnikiem AK w tle na zdjęciach kandydatki KO

Polska
Transparent "Bób, Hummus, Włoszczyzna" z pomnikiem AK w tle na zdjęciach kandydatki KO
twitter.com/JachiraKlaudia

- Oto kandydatka PO, którą osobiście zachwalał Grzegorz Schetyna - tak wicerzecznik PiS Radosław Fogiel zareagował na zdjęcie Klaudii Jachiry pod pomnikiem AK pod Sejmem, gdzie widać ją na tle transparentu z napisem "Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege".

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Klaudia Jachira zamieściła na Twitterze zdjęcia z piątkowego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, w którym wzięła udział.

 

"Bądźmy solidarni z przyszłymi pokoleniami. Chrońmy klimat i planetę. Wspaniała energia młodych na wczorajszym marszu daje nadzieję! Obiecuję wam, że w Sejmie walczyć będę o waszą przyszłość na zdrowej planecie" - napisała Jachira.

 

Wśród opublikowanych zdjęć znajduje się jedno, wykonane pod pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, który znajduje się w okolicach Sejmu. Na zdjęciu na tle napisu "Bóg Honor Ojczyzna" znajduje się Jachira oraz dwie młode osoby, które trzymają transparent z napisem: "Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege".

 

 

Na zdjęcie zareagował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. "Oto kandydatka @Platforma_org, którą osobiście zachwalał Grzegorz Schetyna" - napisał w sobotę na Twitterze.

 

 

Blogerka Klaudia Jachira startuje z trzynastego miejsca warszawskiej listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

dc/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie