"Wystarczy sekunda, by zmieniło się życie, jakie znamy". Jesienny spot Polsat News

Polska

"Wystarczy sekunda, by zmieniło się życie, jakie znamy" - od takich słów rozpoczyna się jesienny spot wizerunkowy kanału Polsat News. Najważniejsze informacje z Polski i świata i publicystyka na najwyższym poziomie - na to widzowie Polsat News mogą liczyć od lat. Także tej jesieni.

W spocie wystąpili czołowi dziennikarze naszej stacji: Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Gozdyra, Piotr Witwicki, Ewa Gajewska, Mariusz Abramowicz, Dariusz Ociepa, Joanna Wrześniewska-Sieger, Małgorzata Świtała, Grzegorz Kępka, Michał Giersz, Marta Budzyńska, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Ewa Żarska, Bartosz Kwiatek, Łukasz Dubaniewicz, Katarzyna Niećko, Marcin Józefowicz, Andrzej Wyrwiński, Jan Mikruta i Grzegorz Dobiecki.

 

To oni, wsparci profesjonalnym zespołem, dziennikarzy sprawiają, że Polsat News cieszy się niesłabnącym zaufaniem widzów. 

 

Każdego dnia o godz. 18:50 nadajemy główne wydanie programu informacyjnego "Wydarzenia", który tej jesieni będzie obchodzić swoje 15-lecie. "Wydarzenia" prowadzą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór.

 

Od poniedziałku do piątku "Wydarzenia" są emitowane również o godz. 15:50. Na to wydanie zapraszają jego gospodarze: Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski.

 

Codziennie o godz. 21:50 nadajemy "Wydarzenia Wieczorne", które prowadzą Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski.

 

W ramówce Polsat News nadal znajdą Państwo m.in. "Wydarzenia i Opinie", "Politykę na Ostro", "Graffiti", "Państwo w Państwie", "Skandalistów", "Nowy Dzień z Polsat News", "W Rytmie Dnia", "Godziny Szczytu", "Punkt widzenia", "To Był Dzień na Świecie", "Śniadanie w Polsat News" i "Cztery strony prasy".

 

Polsat News jest w czołówce polskich mediów cieszących się zaufaniem. W 10 stopniowej skali ocen uzyskał wynik 6,51 wśród tych, którzy słyszeli o tej marce oraz 7,37 od osób, które oglądają tę stację - wynikło z badań Reuters Institute Digital News Report 2019. Dało nam to drugie miejsce spośród wszystkich analizowanych mediów.

 

Reuters Institute Digital News Report 2019

 

wka/ml/ polsatnews.pl, Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze