Mick Jagger musi poddać się operacji serca

Kultura
Mick Jagger musi poddać się operacji serca
PAP/EPA/ANDREU DALMAU

Słynny wokalista zespołu Rolling Stones, 75-letni Mick Jagger, w tym tygodniu podda się operacji serca - poinformował Reuters, powołując się na portal Drudge Report.

Według Drudge Report Jaggerowi wymieniona zostanie jedna z zastawek serca, a operacja ma być przeprowadzona w Nowym Jorku. Portal podkreśla, że takie operacje w 95 procentach kończą się powodzeniem, a na korzyść Jaggera przemawia jego znakomita forma fizyczna.

 

Z powodu problemów ze zdrowiem Jaggera zespół musiał odłożyć trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, która miała rozpocząć się w tym miesiącu. Jak podkreśla portal, frontman słynnych "Stones'ów" ma wrócić na scenę latem tego roku.

 

"Lekarze doradzili mu, aby nie jechał w trasę koncertową, ponieważ potrzebuje pomocy medycznej. Gdy wróci do zdrowia, wtedy będzie mógł również śpiewać" - napisali członkowie grupy na Twitterze.

 

 

"Przepraszam wszystkich fanów w USA i Kanadzie, którzy już kupili bilety na nasz koncert. Nienawidzę nikogo tak zawodzić - napisał Jagger na Twitterze. - Jestem zdruzgotany tym, że musimy odwołać koncerty, ale będę pracował ciężko aby wrócić tak szybko, jak będzie to możliwe".

 

prz/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze