Wyszedł ze szpitala z nożem w plecach, aby zapalić

Świat
Wyszedł ze szpitala z nożem w plecach, aby zapalić
YouTube/Титов Виктор

34-letni Vladimir trafił do szpitala w Zielondolsku w Rosji z nożem w plecach po pijackiej awanturze. Gdy personel medyczny rozbierał mężczyznę ten oświadczył, że "ma coś do załatwienia", po czym zataczając się, zaczął iść w stronę wyjścia. Okazało się, że Rosjanin koniecznie chciał zapalić papierosa. Sytuację nagrała jedna z pielęgniarek.

Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać jak zakrwawiony, półnagi mężczyzna idzie szpitalnym korytarzem w stronę wyjścia ze szpitala.

 

"Vladimir oszalałeś?"

 

Pielęgniarka słyszana na nagraniu pyta pacjenta "Vladimir, oszalałeś?" i próbuje przekonać, że na zewnątrz szaleje zima. 34-latek odpowiada, że "idzie zapalić".

 

Pomimo starań pielęgniarki, mężczyzna ostatecznie wychodzi na powietrze. Według doniesień rosyjskich mediów w Kazaniu było wówczas minus 10 stopni Celsjusza. Na nagraniu widać też jak Vladmir na próżno szuka innego palacza, od którego mógłby pożyczyć papierosa.

 

 

"Dostaniesz zastrzyk i wrócisz do domu"

 

Do Vladimira ostatecznie wychodzi lekarz ze szpitala, który tłumaczy mu, że jeśli zostanie na zewnątrz z nożem w ciele "to umrze". - Dostaniesz zastrzyk i wrócisz do domu - przekonuje lekarz.

 

Niepokorny pacjent wraca do środka. Rzecznik szpitala potwierdził, że mężczyzna przeszedł operację i jego stan jest stabilny.

 

Władze nie ujawniły szczegółów zdarzenia, w następstwie którego Vladimir trafił do szpitala. Telewizja Russia Today podaje, że policja przesłuchała znajomą 34-latka, która jest podejrzewana w sprawie.

 

WIDEO: Lecznica, w której nie można się leczyć

bas/dro/ Russia Today, Daily Mail
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie