"PiS kłamał, kłamie i kłamać będzie". Internauci przypomnieli wypowiedź "dwójki" PiS do PE

Polska

- PiS kłamał, kłamie i kłamać będzie – mówi Andżelika Możdżanowska na archiwalnym nagraniu, które zostało udostępnione na Twitterze. Obecna wiceminister inwestycji i rozwoju powiedziała to, gdy była jeszcze członkinią PSL. We wtorek Komitet Polityczny PiS zdecydował, że Możdżanowska będzie "dwójką" w okręgu wielkopolskim w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Nagranie skomentowała posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka, która była gościem w programie "Polityka na Ostro". - To jest archiwalna wypowiedź pani poseł i po prostu byłą zmuszona, będąc w PSL do tego typu sformułowań - stwierdziła. Dodała, że "to jest taka partia".

 

- Pani poseł Andżelika Możdżanowska nie jest skłonna do takich sformułowań wobec różnych przeciwników i rywali politycznych, raczej jest oszczędna w słowach i raczej stara się mówić w sposób wyważony. Myślę, że tutaj były jakieś przekazy dnia PSL - stwierdziła Lichocka w programie Agnieszki Gozdyry. 

 

Internauci przypomnieli również inne nagranie. Na Twitterze został opublikowany krótki klip, na którym Możdżanowska powiedziała, będąc jeszcze w barwach PSL, że "miała wczoraj debatę z panią kandydatką Lichocką". - To jest dramat. W ogóle nie znają Wielkopolski, w ogóle nie znają rozwoju, nie wiedzą co chcą zrobić. Wiedzą jedno: chcą zniszczyć PSL - mówiła Możdżanowska. 

 

 

 

luq/ Poslat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie