Oferowała seks ze swoją 14-letnią córką. Została skazana na 150 godzin prac społecznych

Świat
Oferowała seks ze swoją 14-letnią córką. Została skazana na 150 godzin prac społecznych
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay/RyanMcGuire

51-latka z Holandii nawiązała kontakt z mężczyznami i zaoferowała im seks ze swoją córką (dziewczyna miała wówczas 14 lat). Kobieta za propozycje obcowania z nieletnią dziewczynką została skazana przez sąd w Leeuwarden w Holandii na 150 godzin prac społecznych. "Kobieta widziała w córce przyjaciółkę" - argumentował wyrok w sprawie kobiety holenderski sąd.

Holenderka zaprosiła do swojego domu mężczyznę, 36-latka z Schagen, który miał masować jej nagą córkę. W dniu, w którym miało dojść do spotkania, poinstruowała dziewczynę, że ma leżeć rozebrana na łóżku. Zaszantażowała 14-latkę, że jeżeli tego nie zrobi nie wyjdzie z domu w najbliższy weekend.

 

Mężczyzna za "masowanie" nagiej dziewczynki został skazany na 200 godzin prac społecznych.

 

Kobieta nie poprzestała na jednym kliencie. Przez internet skontaktowała się z 27-latkiem z Heerenveen, który tym razem odbył stosunek seksualny z córką skazanej. 27-latek otrzymał sześciomiesięczny wyrok pozbawienia wolności, z czego dwa miesiące warunkowe.

 

Według relacji holenderskich mediów prokuratura domagała się dla kobiety surowszej kary, dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności. Sąd jednak uzasadnił, że szansa na powtórzenie czynu jest niska. Argumentował również, że kobieta zamiast wychowywać, traktowała córkę jak przyjaciółkę, co - zdaniem sądu - przemawiało na jej korzyść.

 

WIDEO: Hiszpańskie służby rozbiły pedofilską siatkę. Zatrzymano 79 osób

 

 

las/grz/ polsatnews.pl, tellerreport.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie