Znany ukraiński dziennikarz i jego matka zginęli w wypadku w Polsce

Polska
Znany ukraiński dziennikarz i jego matka zginęli w wypadku w Polsce
KMP w Radomiu

"Ukraiński dziennikarz Roman Kisil i jego matka zginęli w wypadku drogowym pod Radomiem" - poinformował w piątek portal telewizji ukraińskiej 112 Ukraine. W samochodzie była też żona dziennikarza i ich córeczka. Obie trafiły do szpitala w Radomiu. Stan kobiety jest poważny.

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 5 nad ranem. - Jadąca w kierunku Radomia toyota zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym marki Iveco - podała radomska policja.

 

Na miejscu zginęli 38-letni mężczyzna i 60-letnia kobieta. Ranne pasażerki toyoty - 33-letnia kobieta i mała dziewczynka - przewieziono do szpitala w Radomiu. Hospitalizowany był też kierowca ciężarówki, który po badaniach został wypisany ze szpitala. Nie odniósł poważnych obrażeń.

 

Według portalu 112.international ofiarami wypadku są dziennikarz Roman Kisil i jego matka. "Żona odniosła poważne obrażenia, dziecko jest w stabilnym stanie" - dowiedział się ukraiński portal.

 

- Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lipsku - powiedziała polsatnews.pl Justyna Leszczyńska z radomskiej policji, nie podając więcej informacji.

mta/dro/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze