Wystartowała wyjątkowa gra związana z Ligą Mistrzów. Tysiące nagród do wygrania

Świat
Wystartowała wyjątkowa gra związana z Ligą Mistrzów. Tysiące nagród do wygrania
Polsat Sport

GRA LIGA to gra zręcznościowa zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i wszystkich, którzy interesują się nowinkami w świecie gier internetowych. Do wygrania są bilety na mecze Ligi Mistrzów i oficjalne gadżety UEFA, sprzęty i akcesoria Samsunga czy dostępy do pakietów IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów UEFA.

Można też zdobyć specjalne promocje Grupy Cyfrowy Polsat z ofertami usług telewizyjnych, internetowych i telefonicznych z abonamentem przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł. To w sumie tysiące nagród do zdobycia. Wystarczy wejść na stronę Graliga.pl za pośrednictwem telefonu komórkowego z dostępem do Internetu.

 

Za nami pierwsza kolejka rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA na kanałach i serwisach Polsat Sport Premium. Już od pierwszych meczów nie można było narzekać na brak piłkarskich wrażeń, a teraz emocje będzie można poczuć codziennie. Już w czwartek, 27 września startuje nowa gra zręcznościowa graliga.pl, która powstała dzięki współpracy z UEFA. Teraz każdy będzie mógł sprawdzić swoją pamięć oraz refleks.

 

 

 

- Wejdź na stronę graliga.pl i zarejestruj się.

 

- Zapamiętaj i powtórz kolejność klubów.

 

- Zdobywaj punkty.

 

- Śledź swoją pozycję w tabeli wyników.

 

 

 

Do zdobycia tysiące fantastycznych nagród i możliwość oglądania Ligi Mistrzów UEFA:


- Bilety na mecze grupowe Ligi Mistrzów UEFA,

 

- Telefony Samsung A6,

 

- Słuchawki Samsung U Flex i Level Active,

 

- Oficjalne gadżety Ligi Mistrzów UEFA – piłki, czapki, szaliki, parasolki, plecaki, koszulki,

 

- Tysiące pakietów IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów UEFA,

 

- Oferty specjalne od Cyfrowego Polsatu i Plusa z abonamentami na telewizję, telefon lub Internet przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł.

 

 

 

Nie czekaj i wejdź do gry o najlepsze nagrody już teraz! Dołączyć może każdy, wystarczy tylko podać numer telefonu. Gramy codziennie do 17 grudnia.

 

Więcej informacji i szczegółowe zasady gry dostępne są w regulaminie na www.graliga.pl.

 

Organizatorem gry jest Telewizja Polsat, sponsorami nagród Cyfrowy Polsat i sieć Plus. Gra powstała we współpracy z firmą TCC Retail Marketing sp. z o.o., światowym liderem w tworzeniu innowacyjnych kampanii lojalnościowych. 

 

Liga Mistrzów na antenach Polsatu

 

Od nowego sezonu 2018/2019 Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA są dostępne w Grupie Polsat, co oznacza, że mecze mogą oglądać nie tylko abonenci platformy Cyfrowy Polsat, ale także klienci sieci Plus oraz użytkownicy serwisu IPLA.

 

Dzięki wyjątkowej ofercie telewizyjnej Cyfrowego Polsatu fani najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich będą mogli śledzić po raz pierwszy w Polsce wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz wybrane spotkania Ligi Europy UEFA.

 

To wszystko w ramach pakietu Polsat Sport Premium - bez reklam, a na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w nowej jakości Super HD, dostępnej na wszystkich dekoderach HD platformy.

 

Ligę Mistrzów UEFA w Cyfrowym Polsacie można mieć w abonamentach już od 50 zł, a w wybranych ofertach jest ona dostępne za darmo przez całą długość umowy, także na urządzeniach mobilnych w  serwisie Cyfrowy Polsat GO.

 

 

 

 

Możliwość oglądania wszystkich meczów rozgrywek klubowych na żywo zapewni w ramach swoich taryf także sieć Plus oraz największy serwis rozrywki internetowej - IPLA, który dostarcza pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM na komputery, urządzenia mobilne czy wybrane Smart TV, pozwalając decydować swoim użytkownikom, co, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać.

 

 

Polsat

Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze