Zrzucił z siebie sukienkę i uciekał nago. Wcześniej próbował rozjechać leśników

Polska
Zrzucił z siebie sukienkę i uciekał nago. Wcześniej próbował rozjechać leśników
Pixabay/pixel2013

- Policjanci z Ostrowa Wlkp. ukarali mężczyznę za nieobyczajne zachowanie w lesie. Uciekał przed policjantami i leśnikami całkiem nago - poinformowała we wtorek rzecznik prasowy ostrowskiej policji Małgorzata Łusiak.

Leśnicy podczas patrolu lasu w Komorowie w Nadleśnictwie Antonin zauważyli w poniedziałek obok samochodu mężczyznę przebranego za kobietę. Na głowie miał perukę, ubrany był w sukienkę, a na nogach miał wysokie szpilki.

 

- Gdy leśnicy zapytali go, czy wszystko jest w porządku i nie potrzebuje pomocy, mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie. Wezwali policję, ponieważ mężczyzna odgrażał się też, że ma broń - powiedziała we wtorek Małgorzata Łusiak.

 

Mandat za "nieobyczajne zachowanie"

 

Mężczyzna wsiadł do auta i próbował rozjechać leśników, ale wjechał w drzewo. W dalszą ucieczkę rzucił się piechotą. W trakcie zrzucił z siebie damskie ubranie i całkiem nagi biegał po lesie.

 

- Po zatrzymaniu okazało się, że to dwudziestokilkuletni mieszkaniec Ostrzeszowa. Został ukarany mandatem za nieobyczajne zachowanie i wjazd samochodem do lasu. Nie posiadał przy sobie żadnej broni - powiedziała rzecznik ostrowskiej policji.

 

Zobacz materiał "Wydarzeń" o policjantach w Wyszkowa, którzy wytropili sprawcę śmiertelnego wypadku, dzięki śladowi w bucie wielkości "ostrza od szpilki".

 

 

 

PAP

zdr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze