Koniec obławy w Sanoku. Zatrzymano mężczyznę, który miał z wiatrówki postrzelić żonę

Polska

Policja ujęła 38-letniego mieszkańca Sanoka, który w czwartek rano, prawdopodobnie z wiatrówki, miał zranić swoją żonę. - Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów około godz. 23 w czwartek, w jednym z sanockich hoteli - powiedziała polsatnews.pl st. asp. Anna Oleniacz z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Poszukiwany uciekał policjantom samochodem, podczas obławy zderzył się z radiowozem.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w czwartek około godz. 23. 

 

Mężczyzny od czwartku poszukiwało stu funkcjonariuszy policji.

 

Próbował wynająć pokój w sanockim hotelu

 

Policjanci ustalili, że 38-latek próbował wynająć pokój w jednym z hoteli na terenie miasta. - Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów którzy ustalili, że przebywa on w jednym z sanockich hoteli, gdzie próbuje wynająć pokój. Był z 39-letnim kolegą - powiedziała polsatnews.pl st. asp. Anna Oleniacz.

 

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

 

"Czynów niezgodnych z prawem trochę się nazbierało"

 

38-latek jeszcze w piątek zostanie przesłuchany. Funkcjonariuszka pytana o to, co grozi mężczyźnie odpowiedziała: - Ciężko powiedzieć. Sytuacja wczoraj była dynamiczna. Tych czynów niezgodnych z prawem trochę się nazbierało.

 

Jak dodała oficer prasowa, policjanci, którzy ucierpieli w czwartkowym zdarzeniu, po badaniach lekarskich zostali zwolnieni. Kobieta również nie doznała poważnych obrażeń. - Można mówić bardziej o zadrapaniu, niż ranie - powiedziała st. asp. Oleniacz.


polsatnews.pl

mr/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze