"Komisja zaskoczyła Roberta. Jej członkowie byli ubrani w stroje reprezentacji". Lewandowski obronił licencjat

Polska

- Obrona przebiegała bardzo spokojnie. Może komisja zaskoczyła trochę Roberta, bo pani dziekan i trójka profesorów była ubrana w stroje sportowe reprezentacji. Zrobiliśmy to wyjątkowo, raczej takich praktyk nie stosujemy na obronie, ale chcieliśmy, że Robert poczuł się trochę bardziej swobodnie - powiedział Polsat News Marek Rybiński kanclerz Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie.

Kapitan reprezentacji Polski obronił w poniedziałek rano pracę licencjacką. Jej temat to: "RL9. Droga do sławy".


- Był zestresowany, ale był świetnie przygotowany. Robert zdał na ocenę bardzo dobrą. Średnia (ze studiów – red.) plus ocena z pracy dała mu ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem. Bardzo nas cieszy, że Robert jest absolwentem z wyróżnieniem - podkreślił kanclerz.

 

"Robert podejmuje teraz decyzję"


- Wiem, ale nie mogę powiedzieć - odpowiedział kanclerz zapytany, czy Robert Lewandowski planuje dalszą edukację. - Robert podejmuje teraz decyzję. Pewnie dowiecie się państwo od Roberta - zaznaczył.


Rybiński powiedział także, że po części oficjalnej obrony przyszedł czas na towarzyskie rozmowy i autografy, a także wspomnienia z uczelni, na której Lewandowski poznał swoją żonę Annę.

 

Fot. ews.edu.pl

 

Polsat News, polsatnews.pl

prz/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie