Dwóch 16-latków w szpitalu po zażyciu środków odurzających

Polska
Dwóch 16-latków w szpitalu po zażyciu środków odurzających
Polsat News

Dwóch 16-letnich chłopaków, którzy zażyli jakiś środek odurzający, zostało przetransportowanych z Pruszcza k. Świecia do szpitala Bydgoszczy; ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ich 17-letni kolega został zatrzymany przez policję.

Rzecznik kujawsko-pomorskiej policji podinsp. Monika Chlebicz w czwartek poinformowała, że w środę około godziny 19 policjanci ze Świecia zostali powiadomieni przez przypadkową osobę o nastolatkach w pobliżu dworca Pruszcz Pomorski, sprawiających wrażenie jakby byli pijani. Na miejsce udali się policjanci, którzy wezwali też karetkę pogotowia. 16-latkowie powiedzieli funkcjonariuszom, że w pociągu i po wyjściu z niego wraz z 17-kolegą wypalili jakiś środek, którą dostali od tego kolegi.

 

Obaj chłopcy zostali przetransportowani do szpitala w Bydgoszczy, jeden śmigłowcem, a drugi karetką. Ich stan nie zagraża życiu.

 

17-latek nie wykazywał objawów zatrucia. Został on zatrzymany przez policjantów, którzy starają się ustalić, jaka to była substancja i skąd pochodziła.

 

PAP

dk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze