Modna Beata Szydło. Premier ma płaszcz, który podbija sieć

Kultura
Modna Beata Szydło. Premier ma płaszcz, który podbija sieć
Instagram.com/PAP/Radek Pietruszka, Grzegorz Michałowski

Płaszcz z wiosennej kolekcji marki Zara stał się bohaterem internetu. Wszystko zaczęło się od mieszkanki Londynu, która zauważyła, że wiele kobiet w jej mieście nosi ten sam model. Zaczęła robić im zdjęcia, potem wrzucała je do sieci i tak dziś płaszczem za ok. 300 zł chwalą się internautki z wielu krajów świata. Okazuje się, że ten sam "najmodniejszy fason płaszcza" nosi także polska premier.

W miniony wtorek premier Beata Szydło w płaszczu z hiszpańskiej Zary pokazała się dwa razy: najpierw na posiedzeniu rządu w Warszawie, a potem podczas wizyty w Wojskowych Zakładach Lotniczych w Łodzi.

 

Właśnie jedno ze zdjęć dokumentujących te wydarzenia trafiło na Instagram, razem z 260 innymi fotografiami umieszczanymi na obserwowanym przez ponad 7 tysięcy osób profilu That Coat i opisywanymi hashtagiem #thatcoat.

 

Alice Francis, blogerka z Londynu, która zapoczątkowała modę na wrzucanie zdjęć z płaszczem Zary do sieci, twierdzi, że model ten zyskał popularnośc ze względu na swój materiał i krój, do złudzenia przypominający krój Chanel.

 

 

Sooooo the #polish #primeminister has #thatcoat. Better get on it #hilaryclinton and #theresamay #politicalcoat #zara @zara #beataszydło

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika That Coat (@thatcoat) 12 Paź, 2016 o 9:34 PDT

  

 

polsatnews.pl, The Sun

jak/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze