Maria Teresa Kiszczak w "Skandalistach" w sobotę o 20:00

Polska
Maria Teresa Kiszczak w "Skandalistach" w sobotę o 20:00
Polsat News

- Myślę, że będzie to bardzo ciekawa postać i będziemy mieli okazję odkryć kilka tajemnic - powiedziała o żonie generała Czesława Kiszczaka autorka programu Agnieszka Gozdyra.

- Nazwisko Kiszczak niewątpliwie w Polsce rozpoznaje każdy, oczywiście ze względu na nieżyjącego już generała. Żona przez lata absolutnie w cieniu męża, ale była to jedna z najważniejszych kobiet w PRL, a od kilku miesięcy mówiło się i mówi o niej w kontekście słynnych teczek, czyli wydarzenia, kiedy przyniosła do IPN teczkę Lecha Wałęsy, znalezioną w domu generała, po jego śmierci. Wokół tej teczki i wokół tego wydarzenia jest też mnóstwo kontrowersji, także jeżeli chodzi o motywację pani generałowej, ponieważ mówiono o tym, że chodziło po prostu o pieniądze. Maria Kiszczak ma inną wersję wydarzeń i o tym też będziemy rozmawiać w programie - powiedziała Agnieszka Gozdyra w programie "Nowy dzień z Polsat News".  

 

 

Pytania publiczności

 

Program ma trójdzielną budowę: pierwsza część to rozmowa z gościem, następnie w studiu pojawia się publiczność, która zadaje swoje pytania, a na koniec pojawia się gość specjalny - przyjaciel lub antagonista bohatera.

 

W trakcie programu widzowie oglądają także zdjęcia z prywatnych archiwów gości, a na jaw wychodzi to, co do tej pory było skrywane przed opinią publiczną.

   

- Program nazywa się "Skandaliści" i pokazujemy w tym programie ludzi, którzy za takich uchodzą. Czy tak jest? Będziemy to sprawdzać. Pokazując życie najciekawszych ludzi w Polsce od podszewki - dodała Gozdyra

 

"Skandaliści" w każdą sobotę o godzinie 20:00 w Polsat News.   

 

Polsat News

 

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze