Mikrofon wyrzucony przez Ronaldo do jeziora trafił na aukcję

Sport
Mikrofon wyrzucony przez Ronaldo do jeziora trafił na aukcję
PAP/EPA/MIGUEL A. LOPES

Portugalska stacja telewizyjna CMTV wystawiła na aukcję mikrofon, który kilka dni temu jednemu z dziennikarzy zabrał piłkarz reprezentacji tego kraju Cristiano Ronaldo, po czym wrzucił do jeziora. Dochody z jego sprzedaży trafią na cele charytatywne.

Do incydentu z udziałem kapitana Portugalczyków doszło przed meczem fazy grupowej Euro 2016 z Węgrami. Do Ronaldo po treningu w Lyonie podszedł dziennikarz i zadał mu pytanie. Gwiazdor Realu Madryt nic nie odpowiedział, a następnie wyrwał przedstawicielowi mediów mikrofon i wrzucił go do wody, nawet się nie zatrzymując.

 

Stacja później wyłowiła przedmiot i wystawiła go na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc niepełnosprawnym dzieciom w Funchal.

 

Nie jest tajemnicą, że Ronaldo żywi urazę do kilku prywatnych stacji, w tym CMTV. Ma pretensje do dziennikarzy, którzy wkraczają w jego życie prywatne i nie dają spokoju jego rodzinie. W przeszłości 31-letni napastnik odmówił odpowiedzi na pytanie dziennikarza CMTV na konferencji prasowej.

 

PAP

luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze