Depp pobił Heard? Żona aktora pokazuje zdjęcia

Kultura
Depp pobił Heard? Żona aktora pokazuje zdjęcia
PAP/EPA/ETTORE FERRARI

Amber Heard, żona hollywoodzkiego gwiazdora Johnnego Deppa, która w poniedziałek złożyła papiery rozwodowe twierdzi, że była ofiarą fizycznej przemocy ze strony męża. Z obrzękiem twarzy przyszła na rozprawę sądową. Do sieci wrzuciła również zdjęcie, na którym widać ślady pobicia.

30-latka pojawiła się w sądzie z siniakiem na twarzy twierdząc, że jest ofiarą przemocy domowej. Oskarżyła Deppa o to, że podczas kłótni rzucił w nią jej telefonem komórkowym, który uderzył ją w policzek i oko. Depp miał również ciągnąć ją za włosy, krzyczeć i zadawać jej ciosy.

 

Poza tym Amber Heard przedstawiła liczne zdjęcia z siniakami na jej ciele, które - jej zdaniem - zostały zadane w różnych okresach małżeństwa.

 

Portal TMZ pokazał jedno ze zdjęć aktorki. Widać na nim siniaka wokół prawego oka. Według Heard to efekt sobotniego pobicia, podczas którego Depp rozbił jej na głowie iPhone’a. W zamian za zachowanie ciszy miał jej ofiarować pieniądze.

 

 

Heard powiedziała również, że ma nagranie z pobicia.

 

Sąd wydał tymczasowy zakaz zbliżania się Deppa do żony. Przynajmniej do czasu rozprawy, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Depp nie powinien mieć problemu z przestrzeganiem nakazu sądu - obecnie przebywa w Europie, gdzie promuje swój nowy film.

 

Depp damskim bokserem?

 

Małżeństwo Deppa z Heard trwalo zaledwie 15 miesięcy. W pozwie rozwodowym aktorka jako jego przyczynę podała "różnice nie do pogodzenia".

 

Według powódki Depp miał przez cały czas małżeństwa dopuszczać się "agresji słownej i czynnej" oraz mieć problemy z alkoholem i narkotykami.

 

Aktor, znany m. in. z serii filmów o piratach z Karaibów, wcześniej pozostawał w długoletnim nieformalnym związku z aktorką Vanessą Paradis, z którą ma dwoje dzieci. Był też jużżonaty z charakteryzatorką Lori Anne Wilson, z którą rozwiódł się po 2 latach.

 

TMZ, PAP

mr/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze