"Pierwsza modelka". Żona Donalda Trumpa wychodzi z cienia

Świat
"Pierwsza modelka". Żona Donalda Trumpa wychodzi z cienia
Polsat News

Melania Trump ma 45 lat - o 24 mniej od swojego męża - i jest Słowenką. Pochodzi z tego 5-tysięcznego miasteczka Sevnica, skąd w 1996 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku. Nieangażująca się dotychczas politycznie była modelka teraz zaczyna pojawiać się u boku męża, który coraz częściej zabiera ją na liczne wiece wyborcze.

- Musimy zacząć od Melanii. Nie macie pojęcia, co od początku kampanii ona musi znosić. Ale to właśnie Melanii powiedziała "jeśli będziesz walczył o prezydenturę, wygrasz". I ona to powiedziała pierwszego dnia. Więc Melanio, dziękuję - powiedział podczas jednego ze spotkań z wyborcami Donald Trump.

 

 

Palm Beach #style #white #glamour #party

Posted by Melania Trump on 14 marca 2015

 

Zdaniem eksperta ds. wizerunku publicznego, "Melania Trump to uosobienie amerykańskiego snu o sukcesie". - Jest piękna, bogata i przedsiębiorcza. To się Amerykanom bardzo podoba. To bardzo koresponduje z wizerunkiem samego kandydata na prezydenta - powiedział Sergiusz Trzeciak.

 

"nbcsnl: On the #SNL40 red carpet with @realDonaldTrump & @MELANIATRUMP"

Posted by Melania Trump on 15 luty 2015

 

Melania jest trzecią żoną Donalda Trumpa. Miliarder ożenił się z nią w styczniu 2005 roku. Poprzednie jego żony również były modelkami.

 

#summer fun ☀️

Posted by Melania Trump on 20 czerwca 2014

 

 

Donald Trump, który ubiega się o nominację Republikanów do walki o fotel prezydenta USA, jest miliarderem, amerykańskim przedsiębiorcą i właścicielem licznych nieruchomości komercyjnych. Posiada dziesiątki prestiżowych hoteli, biurowców, kasyn i apartamentowców. Prowadził również w USA TV show – The Apprentice, a następnie The Celebrity Apprentice.

 

#fbf #photoshoot

Posted by Melania Trump on 9 styczeń 2015

 

polsatnews.pl, Polsat News, fot. Facebook.com/Melania Trump

po/pr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze