Karczewski: nie haratamy w gałę, tylko pracujemy

Polska

- Praca, praca, rozwój, rozwój - tak właśnie traktujemy swoje zadanie powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS). Skomentował poranną konferencję premier Beaty Szydło podsumowującą 100 dni rządu, która odbyła się o godz. 5:30. - Bardzo dobre posunięcie. Rząd pracuje i to zostało dziś pokazane - powiedział polityk w Polsat News.

- Dajemy kłam temu, co kilka dni temu mówiła Platforma Obywatelska i Nowoczesna o pierwszych 100 dniach rządu - powiedział Karczewski choć przyznał, że to jest „prawo, a nawet obowiązek opozycji, żeby krytykować”. - I bardzo dobrze, że mamy taka opozycję, która krytykuje, ale źle, że tak na oślep i tak zupełnie bezmyślnie - dodał. 

 

"Praca, praca, rozwój, rozwój"


- Praca, praca, rozwój, rozwój - tak właśnie traktujemy swoje zadanie. Nie gramy w piłkę, nie haratamy w gałę tylko pracujemy - powiedział polityk PiS 

 

-  Chcemy Polskę zmienić po 8 latach bardzo słabego rządu. Przecież to widać gołym okiem, że ten gabinet jest wielokrotnie lepszy od rządu Platformy Obywatelskiej - przekonywał.


W którym miejscach to widać? - zapytała prowadząca rozmowę Joanna Górska. - We wszystkich - stwierdził krótko Karczewski. - Mógłbym wymieniać kolejno i porównywać ministrów - od ministra zdrowia, od ministra rozwoju, od ministra gospodarki  itd.

 

Konflikt Błaszczaka z Kamińskim? - "Dobrze ze sobą współpracują"

 

Karczewski zaprzeczył też doniesienom jakoby był jakiś konflikt pomiędzy szefem MSWiA Mariuszem  Błaszczakiem a koordynatorem służb specjalnych Mariuszem Kamińskim.

 

- Ja widzę, że bardzo dobrze ze sobą współpracują. Sam widziałem wielokrotnie jak ze sobą rozmawiają - zapewnił odnosząc się tym samym do śledztwa prowadzonego przez CBA i inwigilowania byłego komendanta policji Zbigniewa Maja, o czym, według medialnych doniesień, minister Kamiński nie poinformował szefa MSWiA.

 

 

 

grz/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze