Wydział UW szuka doktoranta. Wymagania: 6 języków. Wypłata: tysiąc złotych

Polska
Wydział UW szuka doktoranta. Wymagania: 6 języków. Wypłata: tysiąc złotych
wpia.uw.edu.pl

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydata na stanowisko dla doktoranta w zakresie archeologii lub historii. Przyszły pracownik naukowy powinien władać sześcioma językami, ale co miesiąc może liczyć na wynagrodzenie w wysokości tysiąca złotych.

W ogłoszeniu czytamy, że kandydat powinien "być aktualnie uczestnikiem studiów doktoranckich w zakresie archeologii lub historii" i posiadać "warsztat epigraficzny". Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość prawa rzymskiego, ale uwagę przykuwają wymogi w zakresie znajomości języków obcych.

 

Kandydat na stanowisko powinien znać grekę i łacinę oraz cztery dodatkowe języki obce. Chodzi o znajomość języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego "w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie".

 

Wydział Prawa i Administracji UW za takie umiejętności oferuje wynagrodzenie w ramach umowy cywilnoprawnej w wysokości tysiąca złotych przez trzy lata od podpisania umowy. Ponadto doktorant będzie mógł wziąć udział w trzech miesięcznych wyjazdach studyjnych.

 

Chętni mogą aplikować tutaj.

 

 

 

wpia.uw.edu.pl

 

pr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie