Weekendowa promocja PKP Intercity dla kierowców

Biznes
Weekendowa promocja PKP Intercity dla kierowców
Flickr/faxepl/CC BY-SA 2.0

W najbliższy weekend właściciele aut będą mogli kupić bilety za 29 lub 49 zł. By skorzystać z promocji wystarczy okazać dowód rejestracyjny swojego samochodu. Oferta dotyczy również osób towarzyszących.

Podróż pociągami kategorii TLK i IC kosztować ma 29 zł, a składami pośpiesznymi EIC i EIP (Pendolino) 49 zł. Dla przykładu cena najtańszego biletu w II klasie za przejazd w sobotę z Warszawy do Zakopanego składem TLK kosztuje 65,70 zł, a z Warszawy do Zakopanego pociągiem kategorii EIC 120 zł.

 

Bilet tylko z kasy

 

Oferta będzie dostępna wyłącznie w kasach biletowych. Kierowca może kupić tańsze bilety dla osób, z którymi podróżuje, ale maksymalnie dla tylu, ile miejsc znajduje się w jego aucie.

 

- Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą, którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity, są podróżujący prywatnymi samochodami. Dlatego w sobotę ruszamy z promującą dla osób, które planując weekendowe podróże wybierają samochód - mówi prezes zarządu PKP Intercity Jacek Leonkiewicz.

 

Bilety w specjalnych cenach obejmą przejazdy na dowolnej trasie w 2. klasie pociągów. Ich liczba jest nielimitowana.

 

"Komfortowa podróż, atrakcyjny czas przejazdu"

 

- Chcemy zachęcić podróżnych, wybierających samochód jako środek transportu, do tego, aby sami sprawdzili, jak wiele się zmieniło na lepsze na kolei i w Intercity. Oprócz dobrej ceny biletów oferujemy komfortową podróż, atrakcyjny czas przejazdu i bezpieczeństwo - .oświadczył Leonkiewicz.

 

Prezes nie wyklucza, że PKP Intrecity będzie kontynuowało akcję w inne weekendy. 

ml/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze