Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn rozpoczęte

Sport
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn rozpoczęte
Polsat Sport

W piątkowy wieczór w krakowskiej Tauron Arenie odbyła się ceremonia otwarcia mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Na początku zgromadzonych w hali kibiców z telebimu przywitał prezydent Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej Jean Brihault.

Nawiązując do słów byłego selekcjonera polskiej reprezentacji Bogdana Wenty, który powiedział: "15 sekund to dużo czasu", właśnie od 15 rozpoczęło się odliczanie do rozpoczęcia części artystycznej ceremonii.


Swoje umiejętności zaprezentowali m.in. akordeoniści z Motion Trio, także grający na tym instrumencie Marcin Wyrostek, młody, utalentowany perkusista Igor Falecki oraz L.U.C. Muzycy skomponowali muzykę specjalnie na tę okazję i grali na żywo.


Kibice mogli podziwiać także zsynchronizowany z grafiką, muzyką oraz artystami pokaz świateł przygotowany przez Adama Tyszkę. Tancerze oraz akrobaci wykonali "podniebny taniec", a na koniec Mika Urbaniak zaśpiewała oficjalny hymn mistrzostw "Come play with Us".

 

Wszystkie mecze ME można zobaczyć w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i otwartym Polsacie Sport News. Mecze Polaków pokażą Polsat i Polsat Sport, a skomentuje je Tomasz Włodarczyk. Pozostałe spotkania będą komentować m.in. Szymon Rojek, Marcin Muras, Piotr Merchelski i Grzegorz Michalewski.   

 

PAP

prz/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze