KOD: będą kroki prawne w odpowiedzi na "oszczerstwa" Kukiza

Polska

"Stanowczo zaprzeczam oszczerstwom głoszonym przez Pawła Kukiza. Jutro prawnicy KOD przygotują odpowiednie działania prawne" - napisał na Twitterze lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski. Paweł Kukiz w ostrych słowach komentował manifestację Komitetu. W sobotę na Facebooku" obrońcom demokracji" zadedykował piosenkę swoją piosenkę "Jak ja was k… nienawidzę".

Dzisiaj w porannym programie Radia Zet lider ruchu Kukiz’15 poszedł o krok dalej. - Marsz Komitetu Obrony Demokracji był finansowany przez żydowskiego bankiera - mówił. Poproszony o sprecyzowanie o kogo chodzi tłumaczył, że to George Soros "amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje działania antydemokratyczne w Polsce". Na pytanie, skąd posiada takie informacje odpowiedział, że "z internetu".

 

I na dobranoc- obrońcom "demokracji" dedykuję. https://www.youtube.com/watch?v=Q8tWkfyfmig

Posted by Paweł Kukiz on 19 grudnia 2015

 

 

KOD odpowiada


Na swoim facebookowym profilu w odpowiedzi na "oszczercze ataki niejakiego Pawła Kukiza" Komitet Obrony Demokracji poinformował, że jutro prawnicy KOD podejmą działania, "które zabezpieczą dobre imię nas wszystkich".


"Nie możemy pozwolić, żeby politycy obrażali obywateli przez publikowanie kłamstw ani żeby komunikowali się z nami przy użyciu wyzwisk. Oczywiście, każdy swoimi wypowiedziami daje świadectwo o samym sobie w pierwszym rzędzie. Ale my na tym poziomie nie będziemy podejmować rozmowy" - oświadczył Mateusz Kijowski.

 

Mateusz KijowskiSzanowni Państwo!W związku z oszczerczymi atakami niejakiego Pawła Kukiza na Komitet Obrony...

Posted by Komitet Obrony Demokracji on 20 grudnia 2015

 

 

 

prz/am

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze