Polscy piłkarze wrócili do hotelu w Soczi. Dziś tylko trening wyrównawczy

Piłkarze reprezentacji Polski wrócili do swojego hotelu w Soczi po wtorkowej porażce z Senegalem 1:2 w swoim pierwszym meczu mistrzostw świata w Rosji. W środę rano zaplanowany jest tylko trening wyrównawczy. Wezmą w nim udział zawodnicy, którzy nie zagrali we wtorkowym meczy z Senegalem.

Biało-czerwoni wylądowali w Soczi po północy polskiego czasu. Kilkanaście minut po godzinie pierwszej w nocy przyjechali autokarem w konwoju z policyjnymi radiowozami do swojego hotelu. Przed hotelem czekała na nich grupa dziennikarzy i fotoreporterów.

W środę o godz. 12:00 naszego czasu zaplanowany jest trening wyrównawczy na boisku "Sputnik-Sport". Ma być otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans.

Na 12:30 zaplanowano konferencję prasową szefa PZPN Zbigniewa Bońka.

- Trener musi być w tej chwili dobrym psychologiem - uważa komentator Polsat Sport Mateusz Borek.

W niedzielę mecz z Kolumbią

Polscy piłkarze przegrali we wtorek w Moskwie z Senegalem 1:2 po samobójczej bramce Thiago Cionka (37) i Mbaye Nianga (60). Honorowego gola dla biało-czerwonych zdobył głową w 86. minucie Grzegorz Krychowiak.

Wcześniej w drugim spotkaniu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała Kolumbię 2:1.

W niedzielę Polacy zmierzą się z zespołem z Ameryki Południowej, a Azjaci z Senegalem.