"Odejść z taką klasą w szczycie popularności to niespotykane w polityce zjawisko"

Polska
"Odejść z taką klasą w szczycie popularności to niespotykane w polityce zjawisko"
PAP/Leszek Szymański

"Odejść z taką klasą w szczycie popularności i wspaniałych osiągnięć to niespotykane w polityce zjawisko. Pani premier, to był zaszczyt być z panią w jednej drużynie" - podkreśliła w piątek szefowa gabinetu premier Beaty Szydło, Elżbieta Witek.

"Odejść z taką klasą w szczycie popularności i wspaniałych osiągnięć to niespotykane w polityce zjawisko. Pani Premier, to był zaszczyt być z Panią w jednej drużynie. Zgromadziła Pani kapitał, który zaprocentuje. Tego jestem pewna. Dziękuję za To, że Pani jest" - napisała Witek na Twitterze.

 

 

W czwartek premier Beata Szydło złożyła na ręce Komitetu Politycznego PiS rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji; rezygnacja została przyjęta. Komitet Polityczny wysunął jednocześnie na stanowisko nowego premiera kandydaturę Mateusza Morawieckiego. Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że Szydło ma zostać wicepremierem, a reszta zmian w rządzie ma nastąpić w styczniu.

 

Desygnacja Mateusza Morawieckiego na premiera ma nastąpić w piątek; na wtorek zaplanowano wotum zaufania dla rządu Morawieckiego.

 

PAP

mr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze