Cytat z filmu zamiast tablicy rejestracyjnej. Motocyklista pod wpływem alkoholu uciekał przed policją

Polska
Cytat z filmu zamiast tablicy rejestracyjnej. Motocyklista pod wpływem alkoholu uciekał przed policją
Komenda Miejska Policji w Olsztynie

33-latek kierujący motorem przejechał na czerwonym świetle i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policją, przewrócił się na następnym skrzyżowaniu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Byli bardzo zdziwieni gdy zauważyli, że tablicę rejestracyjną zasłania kartka z cytatem z filmu "Chłopaki nie płaczą”.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Olsztynie.

 

Wstępne badania alkomatem wykazały, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Dodatkowo podczas przeszukania policja znalazła przy 33-latku zawiniątko z podejrzaną substancją.

 

Motocyklista oprócz przejechania na czerwonym świetle dopuścił się wielu innych wykroczeń drogowych, w tym jazdy z nadmierną prędkością, czy kierowania pojazdem niedopuszczonym do ruchu drogowego. Kierowałteż pojazdem bez posiadania prawa jazdy odpowiedniej kategorii.

 

Policjanci nałożyli na 33-latka mandaty na łączną kwotę 1800 zł, oraz 7 punktów karnych.

 

Mężczyzna odpowie także za jazdę po alkoholu, niezatrzymanie się do kontroli drogowej i posiadanie narkotyków.

 

Po zatrzymaniu uciekającego mężczyzny policjanci zauważyli też, że tablicę rejestracyjną pojazdu zasłania kartka z cytatem z filmu "Chłopaki nie płaczą”. Komentując sprawę motocyklisty komenda miejska w Olsztynie stwierdziła: "cytat ze znanego filmu nie uchronił go przed płaczem".

 

polsatnews.pl

bas/kan/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze