Policyjny pościg za samochodem osobowym. Funkcjonariusze i uciekinierzy w szpitalu

Polska
Policyjny pościg za samochodem osobowym. Funkcjonariusze i uciekinierzy w szpitalu
Polsat News

Policjanci ze Słupska (Pomorskie) rozpoczęli pościg za samochodem osobowym, który nie zatrzymał się do kontroli. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło 4 policjantów i 2 osoby, które znajdowały się w uciekającym samochodzie.

- Policjanci podjęli próbę zatrzymania pojazdu marki mitsubishi w centrum miasta. Pojazd ten, mimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie zatrzymał się do kontroli. Staranował policyjny radiowóz i zaczął uciekać ulicami Słupska - powiedział polsatnews.pl komisarz Robert Czerwiński ze słupskiej policji.

 

O zdarzeniu poinformowane zostały inne patrole znajdujące się w okolicy. Jeden z nich próbując zatrzymać uciekający pojazd również został przez niego staranowany. Po chwili sprawców udało się ująć. Jak się okazało byli to mieszkańcy Słupska w wieku 28 i 42 lata.

 

W wyniku zdarzenia rannych zostało 4 policjantów. Mundurowi trafili na badania do szpitala. Jak poinformował Czerwiński ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pomocy medycznej potrzebowali również uciekający mitsubishi.

 

W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały dwa samochody policyjne. Póki co nie wiadomo dlaczego sprawcy próbowali uciec.

 

polsatnews.pl

dk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze