Jak wyjaśnił, to część happeningu tej organizacji. Niewykluczone, że plakaty z taką samą treścią działacze MW rozwieszą na ulicach miast.

 

"Liberalizm, multikulturalizm, głupota"

 

"Niniejszy akt zgonu politycznego został sporządzony na podstawie  »Deklaracji Prezydentów o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji«, która jest wstępem do przyjmowania tzw.  »uchodźców« przez polskie samorządy. Akt ten ma charakter symboliczny i jest wyrazem sprzeciwu polskiego społeczeństwa wobec systemu relokacji siejących terroryzm imigrantów z Bliskiego Wschodu" - argumentują organizatorzy akcji.

 

 

"Akty politycznego zgonu" są wypisane imiennie dla każdego z prezydentów jedenastu miast - Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy i Wrocławia.

 

Jako "przyczynę zgonu" wpisano "liberalizm, multikulturalizm, głupota".

 

Według Pławskiego, "kariera polityczna prezydentów tych miast w naszej opinii dobiegła końca, ponieważ większość obywateli, w tym wyborcy  »parszywej jedenastki« jest przeciw przyjmowaniu imigrantów".

 

 

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej zapowiedzieli na sobotę pikiety w miastach, których prezydenci podpisali deklarację o współdziałaniu w dziedzinie migracji.

 

polsatnews.pl