Zawiadomił policję ws. poszukiwanego sąsiada, bo chciał zobaczyć jak wygląda zatrzymanie. Sam trafił do więzienia

Polska
Zawiadomił policję ws. poszukiwanego sąsiada, bo chciał zobaczyć jak wygląda zatrzymanie. Sam trafił do więzienia
PublicDomainPictures/George Hodan

35-letni mężczyzna zadzwonił na policję w Kocku (woj. lubelskie) z informacją o miejscu ukrywania się poszukiwanego 51-letniego sąsiada. Miał on trafić do więzienia na 1,5 roku. Zgłaszający najwyraźniej zapomniał jednak, że sam ma do odbycia karę i ukrywa się przed policją. Funkcjonariusze nie zapomnieli i zatrzymali obu.

35-letni mieszkaniec gminy Firlej po wyjawieniu policji miejsca ukrywania się poszukiwanego sąsiada poszedł obserwować, jak policjanci go zatrzymują.


Pod wskazanym adresem mundurowi rzeczywiście zastali we wtorek poszukiwanego mężczyznę i zatrzymali go. Kiedy odjeżdżali spod posesji zauważyli w jej pobliżu znanego im 35-latka, który również był poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności. Chwilę później i on był w rękach funkcjonariuszy.

 

Po prostu zapomniał


W rozmowie z policjantami przyznał, że to on zadzwonił z informacją, gdzie ukrywa się 51-latek. Wiedziony ciekawością poszedł zobaczyć jak wygląda zatrzymanie przez policję, a o tym, że sam ma do odbycia karę więzienia po prostu zapomniał.


Obaj mężczyźni trafili już do więzienia.

 

polsatnews.pl

grz/kan/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze