Prezes TS Wisła Kraków zawieszony za wpis o Kaczyńskim

Zarząd TS Wisła Kraków zawiesił Piotra Dunin-Suligostowskiego "w związku z publikacjami medialnymi dot. wpisów Prezesa Zarządu Towarzystwa na portalach społecznościowych". To reakcja na komentarz Dunin-Suligostowskiego umieszczony pod informacją o spodziewanej wizycie Jarosława Kaczyńskiego na Wawelu. Prezes napisał: "niech przyjedzie skoro świt, zabierze brata i wypi... do Warszawy".
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków/Facebook.com

Wpis Dunin-Suligostowskiego nadal widnieje pod artykułem portalu KRKnews.pl "Kaczyńska odwiedziła grób rodziców. Zamieszanie na Wawelu". Tekst dotyczył przyjazdu Jarosława Kaczyńskiego do Krakowa. Prezes PiS odwiedza grób brata w rocznicę pogrzebu, każdego osiemnastego dnia miesiąca.

 

"Nie, jak błędnie podaliśmy, Jarosław Kaczyński, ale Marta Kaczyńska i Podsekretarz Stanu Wojciech Kolarski, odwiedzili dziś rano grób Lecha i Marii Kaczyńskich - poinformowały nas służby prasowe Prawa i Sprawiedliwości. Jak zapewniają politycy PiS, prezes partii odwiedzi Kraków po południu" - napisał portal.

 

KRKnews.pl/Facebook.com

 

Po upublicznieniu informacji o wpisie Zarząd TS Wisła Kraków wydał komunikat:

 

"Zarząd TS Wisła Kraków informuje, że w związku z publikacjami medialnymi dotyczącymi wpisów Prezesa Zarządu Towarzystwa na portalach społecznościowych podjął decyzję o zawieszeniu Pana Piotra Dunin – Suligostowskiego w pełnieniu funkcji Prezesa Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków oraz funkcji członka Rady Nadzorczej Wisła Kraków S.A. do czasu Jego powrotu z urlopu wypoczynkowego i złożenia stosownych wyjaśnień przed Zarządem Towarzystwa w ww. sprawie".

 

 

polsatnews.pl

Podziel się:
Skomentuj:
Zobacz także: