Duda: niektórzy mówią, że nie byłbym prezydentem, gdyby nie internet. To prawda

Polska
Duda: niektórzy mówią, że nie byłbym prezydentem, gdyby nie internet. To prawda
PAP/Rafał Guz

- Oczywiście internet służy też polityce. Niektórzy mówią, że nie byłoby mnie dzisiaj na tym miejscu, na miejscu prezydenta RP, gdyby nie internet, gdyby nie portale społecznościowe, gdyby nie wykorzystanie nowoczesnych mediów (...). Tak, to prawda - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas konferencji "NGO Day - Facebook dla organizacji non profit".

W wystąpieniu Andrzej Duda przekonywał, że media społecznościowe pełnią bardzo ważną rolę - jest to nowy, ważny sposób łączenia ludzi. W tym kontekście wskazał na rolę mediów społecznościowych we wspieraniu działalności organizacji pozarządowych.

 

Zwrócił uwagę, że wspólne działania dobroczynne i nowoczesne możliwości komunikacji "w piękny sposób splatają się ze sobą".


"Żebyście budowali i tworzyli dobro"


Przede wszystkim - jak podkreślił - internet służy kontaktom międzyludzkim. - I to jest niezwykle ważne, i do tego wszystkich gorąco zachęcam. Bo warto, warto się zaangażować, przede wszystkim wtedy, kiedy jest się człowiekiem młodym, kiedy świat jest tak bardzo otwarty i wtedy, kiedy wydaje się, że horyzontu, że tej granicy nie ma. Bo można wtedy osiągać cele, o których często nawet tym starszym się nie śni - mówił prezydent.


- I tego państwu, wszystkim młodym, życzę - żebyście takie właśnie cele osiągali i żebyście budowali i tworzyli dobro - dodał.

 

PAP

 

prz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze