Dzieci wypadły z bagażnika na drogę. Matka pojechała dalej

Świat
Dzieci wypadły z bagażnika na drogę. Matka pojechała dalej
YouTube/Ольга Ш

Trzyletnia dziewczynka i jej nieco starszy brat wypadli z bagażnika samochodu na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżających pojazdów. Dzięki refleksowi jadących z tyłu kierowców, dzieciom nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło na jednej z ruchliwych ulic w Soczi na południu Rosji. Dwoje małych dzieci wypadło z bagażnika volvo podczas dynamicznego włączania się do ruchu. Matka, która kierowała autem, nawet tego nie zauważyła i pojechała dalej. Zareagowali dopiero kierowcy jadący za nią, którzy natychmiast zatrzymali się i zaopiekowali dziećmi.

 

Niebezpieczny incydent został zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w jednym z samochodów jadących za SUV-em, z którego wypadły dzieci.

 

Na filmie widać, że kierowca czerwonego samochodu zmuszony był do nagłego hamowania, gdy poprzedzający go pojazd nagle zatrzymał się na środku drogi, chcąc uniknąć potrącenia dzieci.

 

 

Dramatyczny moment uchwyciły również kamery miejskiego monitoringu.

 

 

Żadnemu z dwojga dzieci nic poważnego się nie stało. Mimo to dziewczynka trafiła do szpitala na obserwację.

 

39-letnia matka rodzeństwa, która prawdopodobnie nie domknęła klapy bagażnika, została natomiast zatrzymana przez policję w związku z nieprawidłowym przewożeniem małoletnich pasażerów.

 

polsatnews.pl, dailymail.co.uk

dk/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze