- PiS pod hasłem "dobrej zmiany" zafundowało Polakom tak naprawdę "dojną zmianę". Przez ponad 500 dni rządzenia premier Beata Szydło i jej ministrowie dokonali zmian w spółkach Skarbu Państwa w liczbie ok. 1,5 tys. - zauważył Myrcha. 


- Poseł PO z takim żarem mówi o winach PiS-u, a ja bym chciał, żeby powiedział o winach PO, bo PO robiła to samo dokładnie. Te wasze ośmiorniczki, afery, złodziejstwo, korupcja - wymieniał Sanocki.


- Wyście powinni siedzieć - powiedział do posła PO. 

 

- Ja powinienem siedzieć? - pytał Myrcha.


- Ty nie, ale twoi koledzy, ta twoja zakłamana Kopacz (była premier Ewa Kopacz - red.), która pojechała tam i łgała w żywe oczy po Smoleńsku - odpowiedział niezrzeszony poseł.


"Powinniście zniknąć ze sceny politycznej"


Jak podkreślił, "nie powinniście mieć prawa do obecności w życiu publicznym po tym, co wyście narobili".


- Nie pochwalam tego, co robi PiS, ale powinniście zniknąć ze sceny politycznej. I mówię ci to otwarcie, jako człowiek niezależny i niezrzeszony. Nigdy z PiS-u nie będę kandydował, zapamiętaj to - powiedział Sanocki.


- Tylko popierał (PiS - red.) w głosowaniach - zwrócił uwagę Myrcha. - Tam gdzie popieram, to popieram. Tam, gdzie jestem przeciwny, to przeciwny i o tym doskonale wiesz - odpowiedział Sanocki.

 

Sonda programu "Tak czy Nie"


Na stronie głównej polsatnews.pl zamieściliśmy sondę z pytaniem: czy politycy powinni mieć możliwość pracy w spółkach Skarbu Państwa dopiero po kolejnych wyborach?

 

58,6 proc. głosujących odpowiedziało "tak". Przeciwnego zdania było 41,4 proc. biorących udział w sondzie.


Wszystkie odcinki programu "Tak czy Nie" dostępne w zakładce Nasze Programy.

 

Polsat News, polsatnews.pl