Zaginiony 12-letni Jonathan N. Szuka go policja z Warszawy

Polska
Zaginiony 12-letni Jonathan N. Szuka go policja z Warszawy
mokotow.policja.waw.pl

Jonathan N. ma 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy, ciemne, długie, proste włosy w kolorze brązowym, mały nos i pełne uzębienie. Nie posiada znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowy t-shirt i granatowy dres. Chłopiec wyszedł z domu we wtorek po południu i ślad po nim zaginął.

Chłopca poszukują funkcjonariusze z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji osób wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu Komisariatu Policji Warszawa Ursynów.

 

12-letni Jonathan N. 16 maja około godz. 17:30 wyszedł z mieszkania w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną - poinformowała policja.

 

- Nie mamy informacji, że chłopiec może się znajdować w stanie zagrożenia życia lub zdrowia. Jednak nie ma go ani u rodziny ani u znajomych, bo to już sprawdziliśmy. Już druga dobę znajduje się poza domem - powiedział polsatnews.pl oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, asp. sztab. Robert Koniuszy.

 

Jonathan N. ma 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy, ciemne, długie proste włosy w kolorze brązowym, mały nos i pełne uzębienie. Nie posiada znaków szczególnych.

 

W dniu zaginięcia ubrany był ubrany był w granatowy t-shirt i granatowy dres.


Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7 w Warszawie,  tel. 22 601 68 78 lub 22 603 15 71 lub z najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.

 

Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

 

polsatnews.pl

hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze