Martwa kobieta przy filharmonii w Koszalinie. Ciało innej, 69-letniej kobiety, było w mieszkaniu w Dobrym Mieście

Polska

W Dobrym Mieście (woj. warmińsko-mazurskie) znaleziono ciało 69-letniej kobiety. Miała na ciele ślady wskazujące, że została pobita. W piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Nikt w tej sprawie nie został zatrzymany. Ciało innej kobiety znaleziono na ulicy w Koszalinie (Zachodniopomorskie). Policja nie zna jej tożsamości i prosi o pomoc w rozpoznaniu.

Sprawą zmarłej z Dobrego Miasta zajmuje się już miejscowa prokuratura.

 

"Podobno ją zamordowali"

 

- Rodzina zgłosiła nam, syn że znalazł mamę, była na podłodze w swoim mieszkaniu - powiedział Polsat News Marek Dumka, zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie.

 

Kobieta ma ślady zranień. - Sprawdzamy też w mieszkaniu co zginęło i dopiero po tych pierwszych czynnościach, które dokonamy, będziemy mogli coś więcej powiedzieć teraz za wcześnie - dodał oficer prasowy.

 

Sąsiedzi kobiety twierdzą, że ta była spokojną osobą. - Podobno ją zamordowali - powiedział 17-letni kuzyn zmarłej.

 

Według nieoficjalnych informacji cytowanych przez lokalne media, nieżyjąca 69-latka handlowała papierosami.

 

Ciało innej kobiety przy filharmonii

 

Policja w Koszalinie prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety, której ciało znaleziono w środę w okolicy Filharmonii Koszalińskiej.

 

Policja podała rysopis z którego wynika, że zmarła była w wieku około 30-40 lat, miała około 165 cm wzrostu, była szczupła z twarzą pociągłą, a jej ciemne włosy były spięte w kitkę.

 

Zmarła miała na sobie kurtkę skóropodobną koloru beżowego, czarną bluzkę, niebieskie spodnie dżinsowe i sportowe buty koloru różowego z białą podeszwą.

 

Policja z Koszalina opublikowała zdjęcie obuwia znalezionej zmarłej kobiety. Nie podano przyczyny jej śmierci.

 

 

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat ujawnionych zwłok kobiety lub znają jej tożsamość, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Koszalinie, ul. Słowackiego 11, lub pod numerem telefonu 94 34 29 470 lub 997.


Polsat News, polsatnews.pl

mr/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze