Todd Heap, była gwiazda ligi futbolu amerykańskiego, przejechał swoją 3-letnią córkę

Świat
Todd Heap, była gwiazda ligi futbolu amerykańskiego, przejechał swoją 3-letnią córkę
flickr.com/Keith Allison

37-letni były gracz NFL chciał przeparkować pojazd na swoim podjeździe w mieście Mesa w Arizonie. Gdy cofał, dziewczynka wbiegła pod koła samochodu. Lekarzom nie udało się jej uratować.

Todd Heap po zakończeniu kariery sportowej skupił się na powiększaniu rodziny. Wraz z żoną Ashley mają piątkę dzieci - jego najmłodsza córka skończyła w tym roku trzy lata. To właśnie ona bawiła się na podjeździe, kiedy zdarzył się nieszczęśliwy wypadek.

 

Trzylatka została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła.

 

Todd nie był pod wpływem alkoholu, gdy doszło do zdarzenia - poinformował Departament Policji w Mesie. Wszystko wskazuje na to, że to był nieszczęśliwy wypadek.

 

Sportowiec przez większość kariery związany był z drużyną Baltimore Ravens, w której grał przez 9 lat. Po tragicznej wiadomości, która obiegła media, władze drużyny opublikowały oficjalne oświadczenie.

 

"Nie możemy sobie wyobrazić, jak wielki ból i smutek przeżywa Todd i jego rodzina. Łączymy nasze modlitwy, nasze myśli i nasze serca z rodziną Heapów, którzy zrobili bardzo dużo dobrego dla naszej społeczności. Wierzymy, że ich głęboka wiara i ogromne wsparcie ze strony przyjaciół i rodziny pomogą im przejść przez ten niewyobrażalnie trudny czas" - napisali na Twitterze zawodnicy Baltimore Ravens.

 

Wyrazy współczucia składają również fani oraz znajomi zawodnika.

 

 

 

 

 

time.com, polsatnews.pl

jop/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze