Policja szuka włamywaczy. Okradli kantor w Bytomiu

Polska

- Sprawa nie jest standardowa. Złodzieje działali profesjonalnie, wszystko zaplanowali. Kantory zazwyczaj są dobrze zabezpieczone, ale im udało się wejść do środka - powiedział polsatnews.pl Tomasz Bobrek z policji w Bytomiu. Funkcjonariusze opublikowali nagranie z wizerunkiem dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież.

- Mamy na tyle mocny materiał dowodowy w tej sprawie, że prokurator zezwolił na publikację ich wizerunku - powiedział  st. asp. Bobrek.  

 

Do włamania doszło w nocy z 10 na 11 października 2016 r przy ul. Dworcowej w Bytomiu, ale policja dopiero teraz opublikowała nagranie. Kamera uchwyciła mężczyzn na dwa dni przed kradzieżą.

 

Policjanci, ze względu na dobro postępowania, nie informują jakiej są narodowości, w jaki sposób obeszli zabezpieczenia kantoru ani ile ukradli.

 

Osoby rozpoznające prawdopodobnych sprawców włamania proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, osobiście lub telefonicznie tel. 32 388 82 80. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997, 112.

 

polsatnews.pl

ml/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze