Potrąciła dziewczynkę na przejściu dla pieszych i uciekła

Polska
Potrąciła dziewczynkę na przejściu dla pieszych i uciekła
Polsat News

Policjanci z Piaseczna poszukują kobiety, która 23 stycznia kierując samochodem marki nissan, potrąciła na pasach 14-letnią dziewczynkę, po czym odjechała nie udzielając rannej pomocy. Policja prosi wszystkich świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 23 stycznia 2017 roku około godz. 08:50 przy skrzyżowaniu ulicy Puławskiej i Kusocińskiego (na wysokości sklepu Tesco) w Piasecznie.

 

Z ustaleń policji wynika, że przechodząca przez przejście dla pieszych 14-latka została potrącona przez ciemnoczerwony lub bordowy samochód marki nissan. Początkowe numery poszukiwanego samochodu to "WPI 33...". Za kierownicą nissana siedziała kobieta. Po potrąceniu nie zatrzymała się i nie udzieliła pomocy rannej dziewczynce.

 

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku i danych osobowych kobiety proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 211, 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji.

 

polsatnews.pl

dk/grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze