Miał skrzywdzić cztery dziewczynki. Policja poszukuje ofiar pedofila "Blu"

Polska

35-letni Bartosz M. ps. Blu miał skrzywdzić co najmniej cztery nastoletnie dziewczynki poniżej 15. życia. - Ofiary poznawał osobiście - mówi Rafał Szymański z zespołu prasowego Centralnego Biura Śledczego Policji. Kryminalni podejrzewają, że pokrzywdzonych dzieci jest znacznie więcej, apelują o informacje w tej sprawie.

Na trop 35-letnego Bartosza M. wpadli funkcjonariusze olsztyńskiego CBŚP, którzy ustalili, że  w Ełku może działać mężczyzna wykorzystujący seksualnie dzieci.

 

Na podstawie zebranych informacji sąd na wniosek prokuratury wydał nakaz tymczasowego aresztowania mężczyzny. Zatrzymano go w jednym z jego lokali. - Zachowywał się bardzo czujnie. Jakby przewidywał, że może zostać zatrzymany. Musieliśmy użyć fortelu, żeby go zaskoczyć i żeby nikomu nic się nie stało - tłumaczy Szymański.

 

Podczas przeszukania znaleziono materiały potwierdzające pedofilskie skłonności Bartosza M.

 

Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są dalsze zatrzymania. CBŚP  zwróciło się  z apelem do ewentualnych ofiar pedofila. Telefon pod który można przekazać informacje: 89 522 46 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 15:50.

 

 

 

 

 

 

 

 

az/kan/ml/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze