Tomasz Jacyków w programie "Skandaliści"

Polska
Tomasz Jacyków w programie "Skandaliści"
Polsat News

Najbardziej znany polski stylista i zarazem krytyk mody Tomasz Jacyków będzie bohaterem sobotniego odcinka programu "Skandaliści". Jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show biznesu. Ma jednak znaczne osiągnięcia zawodowe także za granicą. "Skandaliści" w sobotę w Polsat News o godz. 20.

Współpracował z takimi tytułami, jak "Harper’s Bazar" oraz francuska "Biba". W Polsce jego talent doceniły takie tytuły jak "ELLE", "Twój Styl", "Pani", "Uroda", "Sukces", "Cosmopolitan" oraz "Playboy". Tomasz Jacyków współpracuje także z mediami elektronicznymi.

 

Tworzył wizerunek bohaterów 3. edycji "Idola", opracował kreacje do takich programów jak "Showtime" czy "Przebojowe Polki" oraz filmów - "Złoty środek" w reż. Olafa Lubaszenki czy "Prostytutki" w reż. Eugeniusza Priwieziencewa. Jest członkiem kapituły Art & Fashion Festival, wykładowcą w Studio Sztuki w Warszawie oraz jurorem Off Fashion Kielce, Warsaw Fashion Street i Oskary Mody.

 

Znany z ciętego języka

 
To nie tylko stylista czy specjalista od wizerunku, ale przede wszystkim osobowość. Znany z ciętego języka poczucia humoru i niebanalnych strojów - ocenia bezlitośnie wizerunek Polaków, tych mniej i bardziej znanych. Błyskotliwy i dowcipny, bezkompromisowy w wyrażaniu poglądów, jest gwiazdą wielu programów telewizyjnych.
 
Jest także autorem książki pt. "O elegancji i obciachu Polek i Polaków od stóp do głów". 
 

Tomasz Jacyków w wielu wywiadach prasowych otwarcie deklarował swoją homoseksualną orientację.

 

Budzi skrajne odczucia

 

Od 2014 roku w telewizji Polsat Café razem z Joanną Horodyńską prowadzi program Gwiazdy na dywaniku. W tej samej stacji został również prezenterem programu "Jacyków w Twojej szafie" oraz jednym z ekspertów w reality-show "Shopping Queen".

 
Tomasz Jacyków - postać, która budzi skrajne odczucia, jedni go kochają, inni nienawidzą. Prowokator polskiego życia publicznego, sam o sobie mówi: "Dziwię się, że garderobiany stał się VIPem".
 
W wieku 15 lat został ojcem, jego syn jest z zawodu architektem.
 
Już w tę sobotę w "Skandalistach" porozmawia z Agnieszką Gozdyrą o stylu Polaków, o stylu polskich polityków, o odwadze w wyrażaniu własnych poglądów i cenie, jaką za tę odwagę się w Polsce płaci.
 
Emisja programu w sobotę w Polsat News o godz. 20.
red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze