Kaczyński o dekoncentracji mediów: chcemy iść drogą państw UE, gdzie istnieją takie przepisy

Polska
Kaczyński o dekoncentracji mediów: chcemy iść drogą państw UE, gdzie istnieją takie przepisy
Polsat News

- Polska jako kraj powinna uczestniczyć w tym, co dzieje się na arenie europejskiej - mówił w niedzielę we Wrocławiu prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z działaczami partii. Lider PiS, który w weekend odwiedził też Łódź, Katowice i Opole, podkreślił, że "objazdy, które teraz mają miejsce służą bliższemu poznaniu sytuacji w okręgach".

Lider PiS, który w weekend spotkał się z działaczami ugrupowania w Łodzi, Katowicach, Opolu i Wrocławiu podkreślił, że "objazdy, które teraz mają miejsce służą bliższemu poznaniu sytuacji w okręgach".

 

Kaczyński nawiązał też do działań związanych z wyborami samorządowymi, które odbędą się w 2018 r.

 

Podkreślił, że PiS przykłada dużą wagę do wyborów samorządowych. Dodał, że struktura, która powstanie na te wybory powinna być zmotywowana. Zaznaczył, że zadania nowej struktury ds. wyborów są bardzo ważne.

 

Lider PiS zauważył, że w samorządach podejmowanych jest bardzo wiele decyzji dotyczących obywateli. - Samorządy są bardzo potrzebne, robią one dużo dobrego dla obywateli - podkreślił.

 

Do słów Jarosława Kaczyńskiego o reformie mediów odniósł się rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 

- W  tym momencie nie ma żadnych projektów legislacyjnych, które miałyby cokolwiek zmienić w funkcjonowaniu mediów w Polsce - powiedział.

 

PAP

mta/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze