Hotel InterContinental Grand Stanford Hong Kong zdobył także wyróżnienie dla najlepszego hotelu biznesowego w Hongkongu już trzeci rok z rzędu oraz po raz pierwszy uzyskał tytuł najlepszego hotelu biznesowego w Azji.

 

- Nasza kolekcja nagród w konkursie World Travel Awards liczy już pięć złotych wyróżnień, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Zdobycie trzech ważnych nagród w tegorocznej edycji konkursu jest swoistym potwierdzeniem naszego dążenia do zapewniania gościom niezapomnianych i wyjątkowych wrażeń oraz do wprowadzenia w życie głównej misji naszej marki, czyli tworzenia hoteli uwielbianych przez gości - skomentował Alexander O. Wassermann, główny kierownik w hotelu InterContinental Grand Stanford Hong Kong. 

 

 

- To właśnie dlatego nasi goście tak często do nas wracają - przyznał.

 

- W imieniu całego zespołu chciałbym podziękować za głosy partnerom, gościom oraz specjalistom z branży turystyki z całego świata. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że otrzymaliśmy tytuł najlepszego luksusowego hotelu biznesowego na świecie. To oznacza, że zostaliśmy uznani za wzór w zakresie luksusowych podróży biznesowych. Nagroda jest ukoronowaniem naszych wysiłków co do świadczenia autentycznej gościnności - stwierdził Wassermann. 

 

 

- Nadal będziemy dążyć do doskonałości w służbie naszym gościom, a obsługa osiągnie niespotykany wcześniej poziom - powiedział Wassermann.

 

Konkurs World Travel Awards odbywa się od 1993 roku, a jego celem jest ukoronowanie doskonałości w branży podróży i turystyki.

 

W ramach konkursu noszącego miano turystycznych Oscarów nagrody przyznawane są na podstawie głosów oddawanych przez gości i specjalistów z branży turystyki z całego świata.

 

Tegoroczna edycja konkursu była już 23. w historii.

 

 

PAP